Memoriál Nadányiho - Volejbal v Kežmarku

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Ďakujem Vám
za návštevu


Volejbal na facebookuNaše turnaje

X. ročník "Memoriálu Vojtecha Nadányiho"

4. septembra 2010 sa v telocvičniach ZŠ Nižná brána a ZŠ Hradné námestie uskutočnil už X. ročník volejbalového turnaja zmiešaných družstiev ( 3 ženy a 3 muži ) - Memoriál Vojtecha Nadányiho.

Po nástupe zúčastnených družstiev z Ružomberka - Černovej, Popradu, Svitu, Starej Ľubovne, Spišskej Belej a  Kežmarku, za prítomnosti manželky V. Nadányiho, Marty, otvoril turnaj príhovorom jeho priateľ a bývalý spoluhráč Ing. Michal Šmálik. Prítomných privítal a pozdravil primátor mesta Kežmarok, Ing. Igor Šajtlava, ktorý všetkým zaželal úspešné športové výkony a príjemný pobyt v meste Kežmarok. Volejbalisti privítali medzi sebou aj ďalších bývalých spoluhráčov i  priateľov V. Nadányiho - Ing. E. Šterbáka, I. Gašpara, V. Gallyho, P. Grohmana.

Celkovo 10  družstiev hralo v dvoch skupinách na dva hrané skrátené sety do 20 bodov. Po odohraní zápasov v základnej časti družstvá, ktoré obsadili v základných skupinách 5., 4. a 3. miesta, hrali o umiestnenie na  10. až 5. mieste, družstvá na druhom mieste o 3. a  4. miesto a  družstvá, ktoré v skupinách skončili na prvom mieste odohrali stretnutie o 1.a 2. miesto.

Konečné poradie:

1. VEGEŤÁCI
2. JASONI
3. RADIANA4. SVIT
5. SEVEN TEAM
6. EX VOLLEY7. SAYONARA
8. MIŠ - MAŠ
9. MIX KK a SL
10. RUŽOMBEROK - ČERNOVÁ.

Víťazné družstvo hralo v zložení: B. Špaková, J. Šilonová, M. Varšová, Ľ. Bréda, L. Legutký, M. Malik, Ľ. Závacký.

Najvšestrannejšou hráčkou turnaja sa stala D. Hanečáková (Radiana), hráčom M. Banczík (Jasoni).

Toto krásne športové podujatie bolo podporené z finančných prostriedkov rozpočtu mesta Kežmarok, za čo mestu Kežmarok srdečne ďakujeme. Naše poďakovanie patrí ďalej JUDr. P. Zavackému, KAVOMATOM Kežmarok, riaditeľom ZŠ Nižná brána, Mgr. J. Fabisovi a ZŠ Hradné námestie, Mgr. M. Beňkovi, rozhodcom Ing. J. Caltíkovi a Ľ. Krojerovi,  B. Drozdovi, starším žiačkam MŠK VK Oktan Kežmarok, všetkým hráčom za vynikajúce výkony a divákom, ktorí vytvorili fantastickú atmosféru   

Už teraz Vás srdečne pozývame na XI. ročník  Memoriálu Vojtecha Nadányiho.  


PhDr. Igor Kredátus

 

Aktualizované

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky