Info o KVL - Volejbal v Kežmarku


Volejbal na facebookuPrejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Zoznam mužstiev 24. ročníka "KVL" 2017 - 2018

1. Najada
2. Chrobáci

3
. Ľubica

4. Muvoza

Hrací deň :
Hrá sa v telocvični :
Začiatky zápasov :
Výška siete :

Streda
Športová hala Kežmarok (ŠH)
19,oo hod.
235 cm

Hrá sa podľa platných pravidiel volejbalu na tri víťazné sety   (víťaz získava 3, resp.2 body, porazený 0, resp. 1 bod). Povinná je jedna   žena na ihrisku. Čakacia doba je 15 min. od oficiálneho začiatku zápasu. Za nenastúpenie na zápas, alebo kontumáciu, mužstvo stratí bod. Pri rovnosti   bodov o priebežnom a konečnom poradí rozhoduje najprv pomer setov, potom pomer lôpt.
Hráč môže byť dopísaný na súpisku 24 hod. pred zápasom. Kapitán je povinný túto skutočnosť nahlásiť organizátorovi a aj súperovi.Siete a prípravu ihriska má na starosti domáce mužstvo. Po skončení zápasu uvedie hrisko do pôvodného stavu.
Rozhodcovia sú delegovaní podľa rozpisu + zapisovateľ. Rozhodca zápasu je   povinný najneskôr na druhý deň oznámiť výsledky obidvoch zápasov R. Jurdikovi   na tel. 0905357479 resp. rudo@jurdik.sk . Zápis doručiť do 3 dní do   kancelárie p. Melikanta v budove MsÚ na prízemí, alebo v podatelni.
Súpisky doručiť do 15.11.2017 R. Jurdikovi osobne, alebo aj mailom na   rudo@jurdik.sk
Protest je potrebné podať do 15 minút po skončení zápasu, oznámiť to   súperovi a rozhodcovi a zapísať do zápisu o stretnutí, kde sa uvedie stručný popis protestu a meno podávajúceho protest. Prípadné protesty bude riešiť Rada starších pred nasledujúcimi zápasmi ďaľšieho kola.

Podmienky účasti v súťaži:

Muži:

od 30 rokov (r. 1988), v počte 2 na súpiske aj ihrisku
od 35 rokov (r. 19
83), bez obmedzenia

Ženy:

bez obmedzenia

 

Aktualizované

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky