18. ročník 2011 - 2012 - Volejbal v Kežmarku


Volejbal na facebooku



Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Archív KVL

Výsledky  XVIII. ročníka "KVL" 2011 - 2012

1. kolo
 1. Chrobáci  -  Schomburg 3:0  (21,23,22)
 2. Kadeti  -  CVČ 0:3  (-10,-10,-25)
 3. Ľubica  -  Vojsko 3:1  (21,20,-22,20)
 4. TatraLift  -  Plesnivec 3:0  (15,8,14)
 5. Almma  -  Slovenská Ves 3:2  (-19,-20,23,18,9)

2. kolo
 6. CVČ  -  Schomburg 3:0  (9,8,21)
 7. Chrobáci  -  Jasoni 0:3  (-11,-22,-12)
 8. Kadeti  -  TatraLift 0:3  (-17,-12,-17)
 9. Slovenská Ves  -  Ľubica 1:3  (-20,-19,23,-24)
 10. Vojsko  -  Plesnivec 3:0  (13,16,24)

3. kolo
 11. Schomburg  -  Ľubica 0:3  (-19,-20,-11)
 12. Chrobáci  -  Slovenská Ves 1:3  (-19,27,-16,-16)
 13. Plesnivec  -  Kadeti 3:0  (18,16,11)
 14. Vojsko  -  CVČ 1:3  (-19,-21,19,-20)
 15. Almma  -  Jasoni 0:3  (-17,-13,-19)

4. kolo
 16. Jasoni  -  Schomburg 3:0  (15,16,18)
 17. Plesnivec  -  Chrobáci 3:2  (15,-21,15,-11,13)
 18. Almma  -  Kadeti 3:0  (9,15,5)
 19. Ľubica  -  CVČ 3:1  (20,-19,14,23)
 20. TatraLift  -  Slovenská Ves 3:0  (22,22,22)

5. kolo
 21. Schomburg  -  TatraLift 0:3  (-13,-17,-11)
 22. CVČ  -  Almma 1:3  (13,-27,-15,-23)
 23. Jasoni  -  Kadeti 3:0  (16,13,15)
 24. Chrobáci  -  Ľubica 1:3  (-20,-19,19,-18)
 25. Vojsko  -  Slovenská Ves 3:0  (22,22,22)

6. kolo
 26. Schomburg  -  Slovenská Ves 0:3  (-18,-18,-12)
 27. CVČ  -  Chrobáci 3:1  (25,16,-27,13)
 28. Ľubica  -  TatraLift 3:1  (15,-27,24,23)
 29. Plesnivec  -  Almma 2:3  (-23,-23,22,20,-14)
 30. Jasoni  -  Vojsko 3:0  (14,18,10)

7. kolo
 31. Plesnivec  -  Ľubica 0:3  (-17,-18,-13)
 32. Slovenská Ves  -  Jasoni 0:3  (-19,-22,-21)
 33. Vojsko  -  Almma 3:1  (22,-14,14,14)
 34. CVČ  -  TatraLift 3:0  (24,15,22)
 35. Chrobáci  -  Kadeti 3:0  (18,22,20)

8. kolo
 36. Schomburg  -  Plesnivec 0:3  (-17,-25,-20)
 37. Kadeti  -  Vojsko 0:3  (-25,-24,-17)
 38. CVČ  -  Slovenská Ves 0:3  (-24,-21,-24)
 39. Jasoni  -  Ľubica 3:0  (16,12,16)
 40. TatraLift  -  Almma 3:0  (21,23,12)

9. kolo
 41. Vojsko  -  Schomburg 3:0  (19,14,18)
 42. Slovenská Ves  -  Kadeti 3:0  (22,17,10)
 43. Chrobáci  -  TatraLift 0:3  (-20,-15,-20)
 44. Ľubica  -  Almma 3:0  (20,23,19)
 45. Plesnivec  -  Jasoni 0:3  (-17,-15,-15)

10. kolo
 46. Almma  -  Schomburg 3:0  (12,9,21)
 47. Vojsko  -  Chrobáci 2:3  (18,-23,-21,21,-13)
 48. Jasoni  -  TatraLift 3:0  (20,13,11)
 49. Kadeti  -  Ľubica 0:3  (-14,-12,-16)
 50. CVČ  -  Plesnivec 3:0  (13,21,21)

11. kolo
 51. Schomburg  -  Kadeti 2:3  (-18,22,-20,23,-10)
 52. Chrobáci  -  Almma 3:1  (22,-20,22,14)
 53. Jasoni  -  CVČ 3:0  (20,17,18)
 54. Slovenská Ves  -  Plesnivec 3:0  (22,23,15)
 55. Vojsko  -  TatraLift 2:3  (19,-18,-23,18,-16)

12. kolo
 56. Schomburg  -  Chrobáci 0:3  (-16,-21,-19)
 57. Almma  -  Slovenská Ves 2:3  (-23,22,21,-18,-13)
 58. Plesnivec  -  TatraLift 2:3  (21,14,-16,-12,-8)
 59. Vojsko  -  Ľubica 1:3  (15,-18,-22,-19)
 60. CVČ  -  Kadeti 3:0  (9,22,23)

13. kolo
 61. Schomburg  -  CVČ 0:3  (-15,-22,-16)
 62. Plesnivec  -  Vojsko 2:3  (23,21,-17,-23,-12)
 63. Ľubica  -  Slovenská Ves 3:0  (18,21,12)
 64. TatraLift  -  Kadeti 3:0  (9,13,13)
 65. Jasoni  -  Chrobáci 3:0  (15,14,15)

14. kolo
 66. Ľubica  -  Schomburg 3:0  (15,11,12)
 67. Jasoni  -  Almma 3:0  (16,14,11)
 68. CVČ  -  Vojsko 3:1  (23,-20,14,16)
 69. Kadeti  -  Plesnivec 1:3  (-24,23,-13,-11)
 70. Slovenská Ves  -  Chrobáci 3:0  (24,9,10)

15. kolo
 71. Schomburg  -  Jasoni 0:3  (-14,-13,-8)
 72. Slovenská Ves  -  TatraLift 0:3  (-18,-15,-20)
 73. CVČ  -  Ľubica 0:3  (-20,-8,-23)
 74. Kadeti  -  Almma 0:3  (-8,-20,-18)
 75. Chrobáci  -  Plesnivec 1:3  (-16,22,-23,-18)

16. kolo
 76. TatraLift  -  Schomburg 3:0  (14,10,19)
 77. Slovenská Ves  -  Vojsko 1:3  (23,-18,-8,-20)
 78. Ľubica  -  Chrobáci 3:0  (13,21,17)
 79. Kadeti  -  Jasoni 0:3  (-12,-24,-19)
 80. Almma  -  CVČ 0:3  (-26,-21,-25)

17. kolo
 81. Slovenská Ves  -  Schomburg 3:0  (10,19,8)
 82. Vojsko  -  Jasoni 0:3  (-17,-18,-16)
 83. Almma  -  Plesnivec 3:1  (11,-21,24,21)
 84. TatraLift  -  Ľubica 3:0  (18,13,21)
 85. Chrobáci  -  CVČ 2:3  (24,-24,16,-9,-8)

18. kolo
 86. Almma  -  Vojsko 3:0  (19,26,17)
 87. Kadeti  -  Chrobáci 2:3  (21,-17,-15,18,-12)
 88. TatraLift  -  CVČ 3:0  (27,12,22)
 89. Ľubica  -  Plesnivec 3:1  (-23,18,20,14)
 90. Jasoni  -  Slovenská Ves 3:0  (14,19,18)

19. kolo
 91. Plesnivec  -  Schomburg 3:0  (23,23,20)
 92. Almma  -  TatraLift 0:3  (-24,-19,-22)
 93. Ľubica  -  Jasoni 1:3  (-18,27,-15,-24)
 94. Slovenská Ves  -  CVČ 2:3  (17,-20,-16,20,-11)
 95. Vojsko  -  Kadeti 3:0  (12,15,13)

20. kolo
 96. Schomburg  -  Vojsko 1:3  (-25,-20,14,-18)
 97. Jasoni  -  Plesnivec 3:0  (14,26,16)
 98. Almma  -  Ľubica 1:3  (18,-22,-23,-23)
 99. TatraLift  -  Chrobáci 3:0  (23,16,7)
 100. Kadeti  -  Slovenská Ves 0:3  (-18,-21,-24)

21. kolo
 101. Schomburg  -  Almma 0:3  (-11,-14,-16)
 102. Plesnivec  -  CVČ 0:3  (-19,-19,-21)
 103. Ľubica  -  Kadeti 3:0  (12,19,12)
 104. TatraLift  -  Jasoni 1:3  (-12,-18,22,-19)
 105. Chrobáci  -  Vojsko 0:3  (-18,-19,-22)

22. kolo
 106. Kadeti  -  Schomburg 3:0  (14,20,22)
 107. TatraLift  -  Vojsko 3:0  (13,14,14)
 108. Plesnivec  -  Slov
. Ves 3:2  (21,21,-19,-20,12)
 109. CVČ  -  Jasoni 0:3  (-16,-14,-13)
 110. Almma  -  Chrobáci 3:0  (19,20,20)

 

Aktualizované

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky